This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 8.33 UAH.

ЕРМІТ


Сучасні та перспективні локаційні датчики в системах Інтернету речей (IoT)

Сучасна електроніка відіграє величезну роль у сьогоднішньому світі. Неможливо знайти галузь науки, техніки або промисловості, успіхи в якій не спиралися б на застосування електронних приладів, систем і технологій. Сьогодні складно уявити, як відносно недавно людство обходилося без комп'ютерів, інтернету і смартфонів. Кафедра електроніки факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій готує фахівців саме у галузі сучасних електронних технологій, систем та їх програмного забезпечення.
див. Детальніше.
ХХ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки»

Національний авіаційний університет запрошує здобувачів вищої освіти та молодих учених вітчизняних та закордонних ЗВО, наукових організацій та установ 1-3 квітня 2020 року взяти участь у роботі ХX Міжнародної науково-практичної конференції “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”. Участь у Конференції безкоштовна. За результатами конференції буде видано електронний збірник тез (англійською мовою). Конференція передбачає очну і заочну участь. Робочі мови: українська, англійська – секційний формат, круглі столи, семінари; англійська – для тез доповідей.
див. ДетальнішеВ НАУ введено обмеження через коронавірус

Згідно з Наказом № 110/од від 11.03.2020 року «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням які викликані коронавірусом COVID-19 у Національному авіаційному університеті» введено обмежувальні заходи та призупинено освітній процес в університеті з 12 по 31 березня 2020 року. Директорам навчально-наукових інститутів, деканами факультетів та керівникам відокремлених структурних підрозділів НАУ наказом доручено внести корективи в навчальний план з можливістю дистанційного навчання.
див. Детальніше
Вступна кампанія

Наближаєься вступна кампанія, коли випускники шкіл, ліцеїв та коледжів обиратимутиь своє майбуття. Тому наш колектив проводить активну профорієнтаційну роботу серед молоді міста Києва та інших міст. Завідувач кафедри Ф.Яновський та доцент Є.Габрусенко беруть у цьому безпосередню участь. Ми також налаштовуємо звязки з керівництвом системи освіти у питаннях поширення інформації про спеціальності нашої кафедри. Українська молодь із задоволенням слухає про стримкий розвиток вітчизняної цивільної авіації та підприємств авіакосмічної галузі.
ОТЖЕ, МИ РАДИМО УСІМ ВИПУСКНИКАМ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НЕ ЗВОЛІКАТИ З ВИБОРОМ ПЕРСПЕКТИВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ!
Про них можна дізнатись на сторінках нашого сайту.Всеукраїнський конкурс "ТЕХНО Україна 2020

За самовіддану роботу з обдарованою молоддю України, грамотою було нагороджено Навроцького Дениса Олександровича, наукового кервівника учасників Всеукраїнського конкурсу "ТЕХНО Україна 2020", національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів ISEF-2020.
Мрієте розвиватись в Embedded та навчатись, працюючи над реальним проектом?

Запрошуємо долучитись до спільного проекту GlobalLogic і Кафедри електроніки, робототехніки і технологій моніторингу та інтернету речей Національного Авіаційного Університету та стати учасником нашої практичної навчальної програми!
Протягом 3 місяців ви зможете навчатись в команді викладачів університету та embedded-розробників з GlobalLogic, працюючи з внутрішнім Proof Of Concept (POC) Embedded проектом “Smart City”, а також над створенням прототипу нового пристрою з контролю якості повітря.
Реєстрація триватиме до 10 лютого.
Читайте подробиці тут.
Программа складається з наступних етапів:
🔸 Відбір та співбесіда: 1-2 тижні
🔸 Навчання. Ментори з GlobalLogic проведуть 6 навчальних сесій з ембедед С++, С, Linux, Networking: 1 місяць
🔸Демо. Ви створите власне демо та продемонструєте набуті навички на реальному проекті з залученням GlobalLogic Starter Kit: 1-2 місяці
🔸 Створення прототипу, що буде слідкувати за якістю повітря у нашому місті: 4 місяці протягом літніх канікул.День відкритих дверей

Кафедра електроніки, робототехніки, технологій моніторингу та інтернету речей запрошує на день відкритих дверей!Візит НАУ президентом EuMA

Європейська мікрохвильова асоціація (EuMA) – це поважна некомерційна організація, штаб-квартира якої знаходиться у Брюсселі. Щорічно EuMA організовує великі науково-технічні конференції в галузі мікрохвильової техніки, радіолокації, мікроелектроніки та суміжних областей.
див. Детальніше
Звернення Зав. кафедри

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repudiandae cupiditate quis eum! Saepe sapiente, distinctio blanditiis officia reprehenderit consequatur atque quo qui, harum impedit dolor quam, amet labore nisi veniam natus minus possimus mollitia! Possimus praesentium rerum quasi, accusantium id nobis placeat dolorum vero!
XIІ ОЛІМПІАДА з теорії електронних кіл

Запрошення на XIІ відкриту олімпіаду з теорії електронних кіл “ТЕК’2019”.
див. ДетальнішеЗНО для вступу на магістратуру

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Optio est consequatur minus ullam tempore maiores.